De Club van 50 is een initiatief om samen iets extra’s mogelijk te maken. Voor slechts €50,- per jaar draag je als lid of niet-lid bij aan de toekomst en het plezier binnen onze club.
Met de opbrengsten van de Club van 50 geven we de vereniging een financiële impuls. Waar het geld aan besteed wordt, bepaalt de Club van 50-commissie in overleg. Denk bijvoorbeeld aan nieuwe jeugdmaterialen, extra trainingshulpmiddelen of leuke activiteiten die onze vereniging nóg gezelliger en aantrekkelijker maken.
Als lid van de Club van 50 word je zichtbaar gemaakt op ons speciale Club van 50-bord in de sporthal. Deze is niet te missen! Daar krijgt jouw naam of bedrijfslogo een plek op een eigen “volleybal”, zodat iedereen kan zien dat jij onze vereniging een warm hart toedraagt. Benader dus iedereen die je kent om Tivoc een warm hart toe te dragen!
Doe mee!
Wil jij ook bijdragen en deel uitmaken van de Club van 50? Meld je eenvoudig aan via de onderstaande knop of scan de QR-code op het Club van 50-bord in de kantine.
Wil jij ook bijdragen en deel uitmaken van de Club van 50? Meld je eenvoudig aan via de onderstaande knop:
Meld je aan*Door je aan te melden ga je akkoord met het beleid en de richtlijnen van de Club van 50.
Beleid
De Club van 50 is bedoeld om samen met leden en betrokkenen extra middelen beschikbaar te maken voor de vereniging. De besteding van de gelden wordt jaarlijks bepaald door de Club van 50-commissie, in overleg met het bestuur waar nodig. De opbrengsten worden ieder seizoen ingezet voor zaken die de vereniging versterken, zoals:
- aanschaf van jeugd- en trainingsmaterialen
- organisatie van activiteiten of evenementen
- of andere uitgaven die bijdragen aan sfeer, plezier en ontwikkeling binnen de club.
Richtlijnen deelname
1. Jaarlijkse bijdrage
Deelname aan de Club van 50 houdt in dat je een bijdrage van €50,- per seizoen levert.
Het seizoen loopt van september t/m mei.
2. Automatische verlenging
Je deelname wordt ieder seizoen automatisch verlengd.
De bijdrage van €50 wordt jaarlijks geïnd (via incasso of betaalverzoek).
3. Afmelden / opzegging
Wil je je afmelden voor de Club van 50? Dan moet dit vóór juli van het nieuwe seizoen schriftelijk of per e-mail worden doorgegeven aan de sponsorcommissie.
Meld je je na deze datum af, dan vinden we het tof dat je het aankomende seizoen lid blijft.
4. Zichtbaarheid
Als deelnemer word je met je eigen gekozen naam (of bedrijfsnaam/logo) vermeld op het Club van 50-bord in de sporthal en eventueel op de website/socials van de vereniging.
5. Akkoordverklaring
Door je aan te melden voor de Club van 50 ga je akkoord met dit beleid en deze richtlijnen.